Logo izstrāde, web dizains, grafiskais dizains

 

 
       
   
 

• Logo izstrāde. Pie konceptu radīšanas darbu veic 1-4 speciālisti. Darba rezultāts ir vismaz 5 profesionāli logo koncepti ar iespējamām krāsu, formas, kompozīcijas un fontu variācijām. Izvēlētajam konceptam tiks izstrādātas visas nepieciešamās versijas dažādām izmantošanas vajadzībām, t.s. melnbaltā, vienas krāsu versijas un tādas, kas paredzētas izmantošanai uz tumšiem foniem.

 

Piemēri no mūsu radītajiem darbiem:

 

 

 

firmas stilA pakete (uzņēmuma identitāte) iekļauj:

 

• Firmas stila grāmata - katra kvalitatīva uzņēmuma dizaina vadlīnijas, kurās tiek iekļauts logo apraksts, filozofija, proporcijas, krāsu kodi, izmantotie fonti, dažādi atļautie un aizliegtie izmantošanas piemēri, kā arī citi noteikumi logo un pārējo firmas stila elementu izmantošanas vajadzībām. Šīs vadlīnijas būs nepieciešamas gan dažādu tipogrāfijas darbu sakarā, reklāmu izkārtnēm un jebkādām citām situācijām firmas nākotnē. Standartā tas ir pārskatāms PDF fails, ko būs iespējams ietvert gan kādā mājas lapas sadaļā, gan viegli pārsūtīt e-pastā.

 

• "Stationery" komplekts - balstīts un pieskaņots uz izvēlētā logo koncepta pamata. Tas ietver vizītkaršu, veidlapu (rēķinu, līgumu u.c. situāciju dizaina pamatu), aplokšņu dizains. Vizītkaršu dizainam iekļautas abas puses. Visiem elementiem vairāki koncepti izvēlei.

 

• Saukļa izveide - uzņēmumam piemērots un mērķauditorijai atbilstošs sauklis ar vismaz 3 dažādiem oriģināliem un uzrunājošiem variantiem izvēlei. Tas kalpos gan mājas lapai un reklāmas materiāliem, gan nepieciešamības gadījumā tiek integrēts arī logo. Sauklis tiek radīts aptuveni trīs četru dienu laikā un izstrādāts jau pirms logo.

 

Piemēri no mūsu radītajiem darbiem:

 

 

 

• Mājas lapu izstrāde. Web dizains. Programmēšana. Radām visu no A-Z un jebkādas sarežģītības lapas, e-komercijas sistēmas, interneta veikalus, katalogus un piedāvājam arī profesionālu SEO analīzi. Mūsu radītās lapas ir responsīvā dizainā (pielāgotas mobilajiem tālruņiem, planšetēm un dažāda izmēra monitoriem). Lapas  tiek izstrādātas ar viegli pārvaldāmu satura vadības sistēmu, tāpēc klients var ērti un jebkurā laikā pats bez maksas papildināt lapas saturu. Vadības sistēma iekļauj viegli saprotamas pamācības latviešu valodā, ko vairums kompāniju nepiedāvā. NB! Mūsu pašu mājas lapu lūgums neņemt vērā, kā piemēru, tā ir novecojusi un norit darbi pie jaunas un modernas versijas. Priekšstatam lūdzam aplūkot mūsu radītās klientu lapas.

 

• Facebook lapas dizains - iekļauts "cover photo", "profile photo", "post design", visam 3 dažādi varianti izvēlei. Facebook uzņēmumu lapas mūsdienās iet roku rokā ar katras firmas mājas lapu, cilvēki reizēm neapzinās, cik svarīgu iespaidu apmeklētājiem atstāj arī sociālo portālu dizains (izstrādājam arī twitter, draugiem.lv, google+ un jebkādu citu soc.portālu dizainu). Kā papildu pakalpojumu piedāvājam sociālo portālu administrēšanu un profesionālu Facebook un Google Adwords reklāmu kampaņu izstrādi.

 

Piemēri no mūsu radītajiem darbiem:

 

 

 

• Radio un Televīzijas reklāmu izveide (t.s. reklāmas kampaņu radīšana, tekstu izstrāde un plašs aktieru balss katalogs latviešu, angļu un krievu valodā Jūsu izvēlei)

 

• Piedāvājam profesionālus video, audio un foto pakalpojumus (video uzņemšanu, montāžu, produktu, kalendāru, reklāmu fotosesijas vienā no modernākajām fotostudijām Rīgā, audio producēšanu, nestandarta video risinājumus un augstākās klases foto manipulācijas).

 

• Jebkāda veida grafiskā dizaina darbi (iepakojumi, bukleti, brošūras, plakāti, flaijeri, izdales materiāli, grāmatu vāku dizains, automašīnu uzlīmju dizains, kartiņas, žurnāli, diplomi, ielūgumi, ikonas, ilustrācijas, foto restaurācija, u.c.)

 

3D vizualizācijas - mūsu radošajā karaspēkā ietilpst arī divi profesionāli 3D speciālisti. Piedāvājam augstas klases interjera un eksterjera vizualizācijas (būvniecības, arhitektūru, mājokļu projektiem) kā arī jebkādu citu objektu 3D attēlojumu.

 

• Tipogrāfija (jebkāda veida drukas pakalpojumi, logo izšūšana, gravēšana, gaismas kastes un izkārtnes)

 

Piemēri no mūsu radītajiem darbiem:

 

 

 

 

 

 

 

Mēs strādājam ar klientiem visā pasaulē,

aizpildiet zemāk redzamo formu un saņemat atbildi 1 darba dienas laikā!

 

 
 
 

*Vārds:

*E-pasts:

*Apstipriniet E-pastu:

Temats:

   

 

      

 

      

 

 

NB! Ja Jums nepieciešams logo dizains un vēlaties paātrināt jaunā firmas stila izstrādes procesu, spiediet šeit,

lai veiktu pilno dizaina formas aizpildi, pēc kuras saņemšanas uzreiz varēsim atsūtīt tāmi un sākt sadarbību. Paldies!

 

 

  (+371)  25 - 77 - 5550 <<Sazinies>> UrbanPicture@gmail.com    

© 2009-2017 UrbanPicture.net                Sākums   |   Par mums  |   Pasūtīt dizainu   |   Portfolio   |   Atsauksmes   |   Blogs   |   BUJ   |   Facebook   |   Kontakti